Bingo HS EJ – przyjazna w obsłudze kasa od Posnet

Funkcje kasy Posnet Bingo HS EJ

Kasa wspomniana w tytule tego wpisu jest niepozornym urządzeniem rejestrującym. Początkowo wydaje się, że to tylko jeden z wielu kompaktowych modeli, który nie wyróżnia się niczym szczególnym. Bliższy kontakt z tą kasą fiskalną pokazuje jednak, iż Bingo HS EJ to naprawdę funkcjonalna technologia sprzedaży. I równocześnie bardzo ciekawa propozycja dla małych oraz średnich działalności gospodarczych.

Zalety modułu kopii elektronicznej

Posnet Bingo HS EJ reprezentuje uznaną rodzinę urządzeń fiskalnych, które są produkowane przez polskiego producenta technologii sprzedaży. I już teraz warto podkreślić, że jest to kasa rejestrująca z elektroniczną kopią paragonów. Wspomniane rozwiązanie definiuje bowiem w dużej mierze funkcjonalność tego modelu. To dzięki modułowi kopii elektronicznej Bingo HS EJ ułatwia przechowywanie dokumentacji firmowej. Ponadto, technologia ta umożliwia dodatkowe zapisanie danych, np. na dysku twardym komputera lub nośniku zewnętrznym (płycie DVD, pendrivie). A to zawsze gwarantuje lepsze zabezpieczenie kopii paragonów fiskalnych. W codziennej pracy istotne okazuje się też to, że Bingo HS EJ wykorzystuje każdorazowo tylko 1 rolkę. Zmniejsza to po prostu wydatki na materiały eksploatacyjne i zapewnia dziecinnie prostą wymianę papieru termicznego.

Parametry mechanizmu drukującego

W kasie fiskalnej Bingo HS EJ obecny jest wydajny i wytrzymały mechanizm termiczny, który zapewnia wystawianie paragonów oraz innych dokumentów z maksymalną prędkością 16 linii na sekundę. Urządzenie wykorzystuje do tego rolkę papieru termicznego o długości 30 metrów i szerokości 57 mm. Te parametry mechanizmu zastosowanego w Posnet Bingo HS EJ nie robią wielkiego wrażenia, prawda? Ale jeśli dodamy do tego, że kasa może wystawić paragon fiskalny z NIP-em nabywcy oraz długimi nazwami produktów bądź usług (do 40 znaków), sytuacja wygląda już nieco inaczej. Dodatkowo, technologia wydruku, która jest do dyspozycji użytkownika Bingo HS EJ, wyróżnia się naprawdę dużą żywotnością. Dzięki temu urządzenie marki Posnet zapewnia lata niezawodnej pracy.

Posnet Bingo HS EJ w codziennej pracy

Co oprócz modułu kopii elektronicznej i mechanizmu termicznego sprawia, że Posnet Bingo HS EJ można uznać za przyjazne w obsłudze oraz funkcjonalne urządzenie rejestrujące? Warto pamiętać m.in. o tym, iż w tej kasie fiskalnej znalazła się programowalna klawiatura, oferująca zdefiniowanie 15 skrótów klawiszowych. Dzięki temu model Bingo HS EJ zapewnia skonfigurowanie trybu szybkiej sprzedaży bądź sprawne korzystanie z wybranych funkcji, np. wydruku raportu dobowego. Kasa Posnet została też wyposażona w 2 porty komunikacyjne RS-232. Urządzenie może więc płynnie współpracować z różnymi elementami rozwiązania systemowego dla firmy, np. komputerem, terminalem typu POS, szufladą na pieniądze, czytnikiem kodów kreskowych bądź wagą elektroniczną. Co więcej, Bingo HS EJ zapewnia zarówno dostęp do czytelnych komunikatów na temat przebiegu transakcji (2 wyraziste wyświetlacze), jak i długą pracę na zasilaniu akumulatorowym.

Posnet Bingo HS – klasyczna konstrukcja na rynku kas fiskalnych.

1 Comment

  1. ripin

    a tak się składa że właśnie korzystam z tej kasy 😀 i mogę szczerze polecić!

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż CAPTCHA *