Mobile HS EJ – mała kasa z wydajnym mechanizmem drukującym

Kasa fiskalna, która gabarytami – wymiarami i wagą – przypomina mobilny terminal płatniczy. Urządzenie wyposażone w wydajny mechanizm termiczny, klawisze funkcyjne, wytrzymały akumulator oraz pozwalające na zdefiniowanie 4 000 pozycji w bazie towarowej… Właśnie takimi cechami wyróżnia się Posnet Mobile HS EJ. Dziś przyjrzymy się tej kasie fiskalnej i sprawdzimy, czy naprawdę warto w nią zainwestować.

Parametry mechanizmu termicznego

Czy wysokie parametry mechanizmu termicznego są zarezerwowane jedynie dla systemowych kas fiskalnych oraz drukarek rejestrujących? Posnet Mobile HS EJ jest dowodem na to, że nie! W tym urządzeniu znajdziemy bowiem technologię wydruku, która pracuje z szybkością 22 linii tekstu na sekundę. Co więcej, mechanizm zapewnia dziecinnie prostą wymianę rolki papieru termicznego. Natomiast sam materiał eksploatacyjny może mieć maksymalnie 14 metrów długości oraz 57 mm szerokości.

Zapis kopii paragonów fiskalnych

Podatnicy, którzy zdecydują się na wybór Posnet Mobile HS EJ, otrzymają wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie technologiczne. Jest tak m.in. za sprawą obecnego w tej kasie modułu elektronicznej kopii paragonów. To dzięki niemu urządzenie ułatwia przechowywanie istotnej dokumentacji. Wszystkie dane są bowiem gromadzone w formie cyfrowej – na pojemnej karcie pamięci microSD.

Taki sposób archiwizacji niesie za sobą więcej korzyści. Pierwsza dotyczy mniejszych wydatków na materiały eksploatacyjne. Jest tak, gdyż Mobile HS EJ używa tylko 1 rolki papieru. Natomiast druga wiąże się ze skutecznym zabezpieczeniem kopii paragonów fiskalnych. Całą dokumentację można bowiem zapisać na dodatkowym nośniki (pendrivie, płycie DVD) lub dysku twardym komputera.

Małe gabaryty i dobra jakość wykonania

Na chwilę obecną Posnet Mobile HS EJ jest najmniejszą i najlżejszą kasą fiskalną na polskim rynku. Urządzenie gabarytami jest niewiele większe od smartfona bądź mobilnego terminala płatniczego. Konkretne wymiary wynoszą tutaj 46 x 86 x 158 mm (wysokość, szerokość, długość), natomiast waga – zaledwie 400 g!

Za sprawą kompaktowej konstrukcji, model Mobile HS EJ sprawdza się znakomicie zarówno w handlu mobilnym, jak i podczas prowadzenia sprzedaży w małych punktach sprzedaży. Ponadto, kasa jest dostępna w 2 wersjach kolorystycznych. Co za tym idzie, można dopasować jej wygląd do wystroju wnętrza w siedzibie firmy lub indywidualnych preferencji użytkownika.

Dodatkowe funkcjonalności

Mobile HS EJ z pewnością można uznać za niepozorną kasę rejestrującą. Pomimo niewielkich gabarytów, urządzenie posiada całe mnóstwo praktycznych funkcjonalności. Poza parametrami opisanymi dotychczas, warto również wspomnieć o wydajnym akumulatorze, opcji zdefiniowania 4 000 PLU i 10 skrótów klawiszowych czy też o kompleksowej obsłudze parkingu (wydruk kwitów). Ponadto, Posnet Mobile HS EJ może współpracować z innymi urządzeniami, m.in. z komputerem, terminalem komputerowym, wagą elektroniczną lub czytnikiem kodów kreskowych.

 

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ funkcjonuje na polskim rynku już od pewnego czasu. Przez wiele osób jest uważana za hit sprzedaży. I trudno się temu dziwić… Nawet po kilku latach, model Mobile HS EJ jest naprawdę wart uwagi przedsiębiorców.

Jeżeli komuś zależy na zapoznaniu się z pełną specyfikacją techniczną Posnet Mobile HS EJ, polecamy odwiedzenie tej strony internetowej.

3 Comments

 1. Igor H.

  Posnet ma też teraz inną fajną kase w ofercie…… Ergo. Też jest mała, ma kopie elektroniczną itd. itp. Chociaż Mobile nie można niczego zarzucić 🙂

  Reply
 2. lupek

  dla mnie nie ma lepszej kasy do sprzedaży mobilnej

  Reply
 3. Igor H.

  kazdy ma swoje upodobania 🙂

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż CAPTCHA *